LASER ICE PRO +

LASER ICE PRO +

Szczegóły
MEDILINE ICE

MEDILINE ICE

Szczegóły
MEDILINE

MEDILINE

Szczegóły
LASER DIODOWY

LASER DIODOWY

Szczegóły
LIFTING TWARZY HIFU IDEEP

LIFTING TWARZY HIFU IDEEP

Szczegóły
KRIOLINE

KRIOLINE

Szczegóły

Nasze urządzenia kosmetyczne posiadają certyfikaty CE i nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań do stosowania ich w medycynie czy terapiach. Współpracujemy bezpośrednio z producentami, omijając w ten sposób pośredników.

Dzięki temu otrzymujecie Państwo najwyższej jakości produkty po możliwie jak najniższej cenie. Indywidualne podejście do każdego klienta to nasza dewiza, nie sprzedajemy produktów tzw. masowych, tylko czysto specjalistyczne.

Finansowanie zakupu urządzeń

Niezależny Doradca Finansowy, który doskonale zna specyfikę naszej branży zadba o to abyście byli Państwo obsłużeni w sposób sprawny i komfortowy. W ofercie mamy zarówno kredyty gotówkowe, leasingi i dotacje unijne.

Staramy się aby nasze procedury były uproszczone i zawierały minimum formalności. Oferujemy leasing bez zaświadczeń z ZUS i US.

Zebraliśmy dla Państwa różne oferty, spośród, których będziecie Państwo mogli wybrać najdogodniejszą dla Waszego profilu działalności. Dokładamy starań aby informacja o przyznaniu leasingu lub kredytu była podejmowana jak najszybciej.

Bartosz Bujak | Grupa PBF | telefon 601 130 200

bartosz.bujak@grupapbf.pl