Bezinwazyjny lifting twarzy Hifu iDeep. Bezinwazyjny lifting twarzy Hifu iDeep Lifting twarzy Hifu iDeep – jest to rewolucyjne i co najważniejsze niezwykle skuteczne urządzenie do remodelowania kolagenu i jako jedyne dochodzi do warstwy mięśniowej SMAS.

W takcie zabiegu w miejsce poddawane kriolipolizie przykładana jest specjalna głowica dostarczająca kontrolowane chłodzenie do – 10 stopni celsjusza , skierowane na komórki tłuszczowe. Głowica działa próżniowo i zasysa tkankę tłuszczową. Pomiędzy głowicą a skórą pacjenta znajduje się mata antyzamrożeniowa chroniąca ciało przed odmrożeniami.
Komórki tłuszczowe objęte zabiegiem są stopniowo eliminowane za sprawą normalnych procesów metabolicznych organizmu. W rezultacie następuje redukcja krągłości, czy ilości tkanki tłuszczowej. Olbrzymią zaletą zabiegu jest to, że po pierwszym zabiegu uzyskujemy widoczne efekty. Zabieg kriolipolizy jest bezbolesny.

 


HIFU iDeep, czyli High Intensity Focused Ultrasound to bardzo skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej dostarczana frakcyjnie do głębokich warstw skóry. W efekcie zabigu zachodzi natychmiastowe obkurczenie skóry i koagulacji tkanek. Tkanka pochłania falę ultradźwiękową co doprowadza do efektu cieplnego powodując koagulację tkanki. Ultradźwięki oddziałują jedynie w warstwie mięśniowej SMAS. Inne warstwy skóry nie zostają obciążone.

 

W ten sposób organizm jest sprowokowany do naturalnej obrony, i produkcji nowego kolagenu a w efekcie do poprawienia napięcia skóry, wywołania efektu liftingu – unieść i dokręcić skórę policzków, poprawić linię podbródka, zmniejszyć zmarszczki czołowe , podnieść linię brwi, poprawić strukturę skóry – stanie się gładka i delikatna.

 


Efekt powstania nowych włókien kolagenowych (liftingu) trwa od 2 do 6 miesięcy. Efekty po zabiegu HIFU iDeep utrzymują się przez około 18 miesięcy!

W większości wypadków wystarczający jest jeden zabieg aby osiągnąć rewelacyjne efekty. Dzięki wymiennym kartridżom możemy wykonać zabieg na dwóch poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry poddanej zabiegowi. Skóra po zabiegu nie wymaga rekonwalescencji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności. Na skórze może wystąpić jedynie łagodny rumień, utrzymujący się nie dłużej niż dwie – trzy godziny. Sam zabieg jest bardzo przyjemny, nieinwazyjny i niezwykle skuteczny. Natychmiast po zabiegu możemy zaobserwować ogólną poprawę kondycji skóry i wyczuć jej gładkość. Jednak na ostateczne efekty zabiegu HIFU iDeep musimy poczekać około 1,5 – 2 miesięcy.

 

EFEKTY PO JEDNYM ZABIEGU Hifu iDeep