NAJBARDZIEJ PROFESJONALNY LASER DIODOWY NA RYNKU!!!

Sprzęt medyczny najwyższej klasy, jakości i skuteczności. Laser dla lekarzy i gabinetów kosmetycznych stawiających na najwyższą skuteczność i prestiż.

Laser ICE PRO +

Co odróżnia ten laser frakcyjny od tradycyjnych urządzeń tego typu to profesjonalna głowica, która jest najmocniejszą ze wszystkich dostępnych. Głowica użyta w ICE PRO + działa dwa razy dłużej. Dodatkową zaletą jeszcze głębsza penetracja. Plamka zabiegowa wynosi 0.05 mm co znacznie ułatwia pracę na bardziej skomplikowanych obszarach zabiegowych. Pozwala na dokładniejszą precyzję.Laser Ice Pro + to najskuteczniejsze urządzenie do usuwania owłosienia. Zabieg jest bezpieczny, skuteczny i bezbolesny. Bardzo wysoka skuteczność w leczeniu, uzyskana jest dzięki spowolnieniu wzrostu a następnie stopniowego zaniku niepożądanego owłosienia. Laser Ice Pro + ma bardzo dużą wydajność i pozwala na oddanie 10 000 000 „strzałów” co w przeliczeniu na cenę wynosi zaledwie 1,5gr (0,015pln) za „strzał”.
Technologia lasera do usuwania włosów jest oparta na selektywnej dynamice światła i ciepła. Laser przechodzi przez powierzchnię skóry w celu osiągnięcia korzenia mieszka włosowego. Spójne światło lasera jest w stanie dokładnie dotrzeć do mieszków włosowych bez uszkodzenia otaczających tkanek.
Skuteczność laserowego usuwania włosów zależy wielkości i pigmentacji włosów. Zadowalające wyniki są już po około trzech sesjach co oznacza redukcję 80% niechcianych włosów. Następnie, może być konieczne kilka okazjonalnych sesji, ale to zależy od fizjologicznej reakcji każdego pacjenta. Laserowe usuwanie włosów pozostawia skórę miękką i lśniącą.
Głowice ICE PRO +

GŁÓWNE ZALETY URZĄDZENIA :

  • Łatwy w użyciu dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu i zastosowaniu ekranu dotykowego pozwalającego wybrać cerę, kolor i strukturę włosów w celu wykonania ukierunkowanego leczenia.
  • Gwarantowana skuteczność przy rozwiązaniu problemu niepożądanego owłosienia w mniejszej liczbie sesji w porównaniu z liczbą sesji innych sposobów usuwania włosów.
  • Duża ilość oddawania „strzałów”, powtórzenie spotów: od 1 do 12 na sekundę.
  • Najwyższe bezpieczeństwo Klienta, laser działa precyzyjnie, a urządzenie jest wyposażone w układ do chłodzenia skóry.
  • Najwyższe bezpieczeństwo operatora, urządzenie jest zgodne z normą ISO 13485:2003 .
  • Minimalizowanie i redukcja kosztów zabiegów, rękojeść zapewnia wysoką wydajność, ponieważ może być stosowana do 10 000 000 „strzałów”.
  • Wsparcie o produkty kosmetyczne (Isol), testowane dermatologicznie, które pozwalają wykonać zabiegi.


Doskonała cena urządzenia……..zapytaj nas